Išmaniosios e-prekybos integracijos

DHL Express mūsų paskyrų turėtojams suteikia galimybę lengvai ir greitai siųsti prekes. Susisiekite su mumis ir mes mielai aptarsime jums tinkamą sprendimą - nuo lengvai naudojamų interneto portalų, e. parduotuvių atsiskaitymo integracijų iki visiškai integruotų verslo sprendimų.

SUSIPAŽINKITE SU MYDHL+

Siųsti internetu su "DHL Express" paprasta. Šis sprendimas leidžia kurti ir tvarkyti visas "DHL Express" siuntas iš vienos galingos žiniatinklio platformos, tereikia prisijungti prie paskyros. Tai reiškia, kad viską - nuo tarptautinio siuntimo iki užsakymo stebėjimo ir pristatymo pasirinkimo - galima atlikti vos keliais paspaudimais.

PARDUOKITE BET KUR, SIŲSKITE IŠ VIENOS VIETOS

"DHL Express Commerce" integruojasi su pagrindinėmis e. prekybos platformomis, tokiomis kaip Magento, Shopify, WooCommerce, Amazon, eBay and Etsy. Ji užtikrina visiškai automatizuotą siuntų važtaraščių kūrimą, todėl klientų užsakymus galima greitai ir efektyviai importuoti ir tvarkyti.

IŠPLĖSKITE SAVO GALIMYBES SU API

Jūsų verslo sistemos pilna integracija su "DHL Express". API sprendimas sujungia "DHL Express" privalumus su jūsų įmonėje taikomais siuntimo procesais. Integruodamasis su jūsų svetaine, jis susiejamas su jūsų turimomis užsakymų įvedimo, sandėlio valdymo ir kitomis verslo programinės įrangos sistemomis, kad galėtumėte sklandžiau ir efektyviau valdyti pristatymo operacijas.
Kaip naudotis elektroniniais ištekliais
Nenaudojamas popierius

Siųskite dokumentus skaitmeniniu būdu, taupydami laiką, pinigus ir tausodami aplinką.

Siuntų sekimas

Kiekvieną siuntos žingsnį galite stebėti realiuoju laiku.

Siuntų nukreipimas

Suteikite klientams galimybę patiems kontroliuoti siuntų pristatymo vietą.

Importas ir eksportas

Tvarkykite eksporto ir importo siuntas vienoje vietoje.

Tikslios pristatymo išlaidos

Kad būtumėte ramūs, galite iš anksto apskaičiuoti pristatymo išlaidas.

Kurjerio iškvietimas

Supaprastinkite procesą ir tvarkykite kurjerių atvykimo parinktis vienoje vietoje.