Tvarumas

Esame pirmaujanti pašto ir logistikos bendrovė, kurios tikslas - sujungti žmones ir pagerinti jų gyvenimą. Manome, kad aplinkos apsauga yra neatsiejama to dalis. Vesdami logistikos pramonę į tvarią ateitį, siekiame iki 2030 m. investuoti 7 mlrd. eurų į švaresnę veiklą, kad sumažintume išmetamų teršalų kiekį iki mažiau nei 29 mln. tonų/per metus, o iki 2050 m., kad mūsų veikla neišmestų jokių teršalų. Norime siekti to dėl savo klientų ir kartu su jais.

DHL GOGREENPLUS PASLAUGA

Tvarus pristatymas yra iššūkis, kurį DHL, kaip logistikos lyderis, lengvai priėmė. Žinome, kad tai labai svarbu visoms įmonėms, su kuriomis dirbame, todėl labai džiaugiamės galėdami pranešti apie GoGreen Plus!

„GoGreen Plus“ yra nauja paslauga, kuri suteiks galimybę pritaikyti norimą CO2e mažinimo rodiklį ir panaudojamą SAF kiekį. SAF gaminamas iš alternatyvių žaliavų, kurių tvarumas yra geresnis (pvz., naudoto kepimo aliejaus, kukurūzų, atliekų, vandenilio arba CO2 sintezės) ir gali sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą iki 80% per savo gyvavimo ciklą, palyginti su įprastu reaktyviniu kuru, kurį jis pakeičia. Nuo šiandien „GoGreen Plus“ galima pasirinkti kiekvienai siuntai, kurią siunčiate per „MyDHL+“.

Norėdami pridėti siuntai „GoGreen Plus“ MyDHL+, tiesiog uždėkite varnelę laukelyje „GoGreen Plus“, esantį skiltyje „Papildomos paslaugos“. Atkreipkite dėmesį, kad tai pakeis ankstesnį Climate Neutral laukelį.

"GoGreen Plus" padeda Jūsų įmonei prisidėti prie netiesioginio šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio mažinimo. Emisijų mažinimas, skirtingai nuo emisijų kompensavimo iniciatyvų pripažįstamas mažinant anglies dioksidą remiantis mokslu pagrįstų tikslų iniciatyva. Tokios iniciatyvos skirtos tiesiogiai su įmonės veikla susijusiam išmetamųjų teršalų kiekiui mažinti.

Jei norite sužinoti daugiau apie tvarų aviacinį kurą (SAF), susisiekite su Jūsų įmone aptarnaujančiu vadybininku arba rašykite ltinfo@dhl.com

SGS SERTIFIKATAS

Naudodamiesi anglies dioksido neutralizavimo paslauga DHL GOGREENPLUS, gausite oficialų metinį SGS išduotą anglies dioksido išmetimo kompensavimo sertifikatą, įrodantį jūsų atsakingą požiūrį į vieną iš rimčiausių pasaulinių problemų.

JŪSŲ KONKURENCINIS PRANAŠUMAS

Pasakykite savo partneriams ir klientams, kad naudojate anglies dvideginiui neutralias medžiagas, ir įkelkite į savo svetainę tarptautiniu mastu pripažintos įstaigos sertifikatą - neginčijamą atsakingo požiūrio į gamtą įrodymą. Taip ne tik informuosite apie socialiai atsakingą savo prekės ženklo poziciją, bet ir iškelsite ją aukščiau - išsiskirsite iš konkurentų ir suteiksite klientams papildomos motyvacijos renkantis panašius produktus ar paslaugas.

Sužinokite daugiau apie DHL ŽALIĄJĄ LOGISTIKĄ čia.