Tvarumas

Esame pirmaujanti pašto ir logistikos bendrovė, kurios tikslas - sujungti žmones ir pagerinti jų gyvenimą. Manome, kad aplinkos apsauga yra neatsiejama to dalis. Vesdami logistikos pramonę į tvarią ateitį, siekiame iki 2030 m. investuoti 7 mlrd. eurų į švaresnę veiklą, kad sumažintume išmetamų teršalų kiekį iki mažiau nei 29 mln. tonų/per metus, o iki 2050 m., kad mūsų veikla neišmestų jokių teršalų. Norime siekti to dėl savo klientų ir kartu su jais.


DHL GOGREEN PASLAUGA

Šiandien vis dažniau kalbame apie aplinkos tvarumą ir verslo atsakomybę. Ši tema mums svarbi nuo 2008 m., kai pirmą kartą pradėjome teikti DHL GOGREEN paslaugą. Tai pasaulinė DHL programa, padedanti kompensuoti anglies dioksido išmetimą, susidarantį pristatant kiekvieną jūsų siuntą, vos už 0,10 EUR už kilogramą (arba už siuntą, jei siunta sveria mažiau nei 1 kg). Savo klientų vardu investuojame šias lėšas į pasaulinės svarbos projektus, kad kompensuotume ir neutralizuotume kenksmingą išmetamųjų teršalų kiekį.

SGS SERTIFIKATAS

Naudodamiesi anglies dioksido neutralizavimo paslauga DHL GOGREEN, gausite oficialų metinį SGS išduotą anglies dioksido išmetimo kompensavimo sertifikatą, įrodantį jūsų atsakingą požiūrį į vieną iš rimčiausių pasaulinių problemų.

JŪSŲ KONKURENCINIS PRANAŠUMAS

Pasakykite savo partneriams ir klientams, kad naudojate anglies dvideginiui neutralias medžiagas, ir įkelkite į savo svetainę tarptautiniu mastu pripažintos įstaigos sertifikatą - neginčijamą atsakingo požiūrio į gamtą įrodymą. Taip ne tik informuosite apie socialiai atsakingą savo prekės ženklo poziciją, bet ir iškelsite ją aukščiau - išsiskirsite iš konkurentų ir suteiksite klientams papildomos motyvacijos renkantis panašius produktus ar paslaugas.

Sužinokite daugiau apie DHL ŽALIĄJĄ LOGISTIKĄ čia.