Siuntų pristatymo būdai

Su DHL Express jūsų klientai gaus įsigytus pirkinius tada, kai jiems bus patogu. DHL siuntų nukreipimo (ODD) paslauga vartotojams siūlo daugybę patogių ir lanksčių pristatymo galimybių.

Ką siūlo DHL Express?

  • DHL Express ODD paslauga leidžia gavėjui pasirinkti pristatymo būdą.
  • Naudodami ODD paslaugą, jūs, kaip siuntėjas, galite pasirinkti gavėjui siūlomus pristatymo variantus ir informacijos rodymą apie siuntos judėjimą.
  • Gavėjas nusprendžia, kuris pristatymo būdas jam tinkamiausias.

Išnaudokite visas e-prekybos galimybes

DHL Express ODDpaslauga puikiai atitinka e-prekybos poreikius. Vos keliais paspaudimais klientas gali nuspręsti, kur ir kada nori gauti siuntą. DHL Express yra vienintelis teikėjas, siūlantis šią paslaugą plačiu mastu. "On Demand Delivery" galima naudotis daugiau nei 45 kalbomis ir 150 šalių, kurios apima didžiąją dalį pasaulinės ir mažmeninės prekybos internetu.

Norite patenkinti klientų lūkesčius? Naudokitės DHL pristatymu pagal pareikalavimą!

Kai tik jūsų siunta bus perduota DHL Express, gavėjas nedelsdamas gaus SMS žinutę ir (arba) el. laišką su apytiksle pristatymo data. Žinutėje pateikiama nuoroda į ODD sistemą, kurią galima lengvai pasiekti iš bet kurio išmaniojo įrenginio ar kompiuterio.

  • Naudodami ODD klientai gali nuspręsti, kaip, kur ir kada bus pristatyta siuntą.

  • Pristatymo dieną gavėjas gaus dar vieną SMS žinutę ir (arba) el. laišką, kuriame jam bus pranešta, kada tiksliai galima tikėtis siuntos. Jei nepranešama kitaip, siuntą pristatysime tiesiog pradiniu adresu.

  • DHL Express, naudodamasi SMS žinutėmis ir el. laiškais, užtikrina, kad gavėjas visada žinotų, kada bus pristatyta jo siunta. Lanksčios pristatymo galimybės sąlygoja, kad jums, kaip siuntėjui, tenka mažiau grąžinimų.


SIUNTŲ NUKREIPIMAS (ODD). KAIP TAI VEIKIA?

Siuntų nukreipimas (ODD) - tai paslauga, kuria siekiama sumažinti nesėkmingų bandymų pristatyti siuntą skaičių ir pagerinti gavėjų patirtį, taip sumažinant su tuo susijusį išmetamo anglies dioksido kiekį. Žinutėmis ir el. paštu siunčiami pranešimai informuoja klientus apie numatomą pristatymo laiką.

KAM SKIRTA SIUNTŲ NUKREIPIMO PASLAUGA?

ODD paslauga tinka pristatant siuntas tiek privatiems asmenims, tiek verslui. Ji patogi darbuotojams dirbantiems namuose, taip pat, pavyzdžiui, meistrams, kurie gali skubiai vykti pas klientus, kai tik pristatomos trūkstamos detalės į jiems patogiausią tuo metu vietą.

SEKITE MŪSŲ SAVAITINES PREKYBOS NAUJIENAS

Gaukite jums reikalingą informaciją ir patarimus tarptautinio verslo galimybėms plėtoti.